Kryptowaluty

EDYCJA 2.0

czyli dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów
i co zrobić żeby zrozumieć rewolucję większą niż powstanie
Internetu nie będąc Informatykiem.
Kup teraz
Kompendium wiedzy o kryptowalutach
Jasno i przejrzyście
Nie musisz być informatykiem aby zrozumieć rewolucję stojącą za technologiami kryptowalut. Książka napisana przystępnym językiem z dużą ilością obrazowych przykładów i autorskich komentarzy.
Praktyczny poradnik
Kupujemy pierwszego bitcoina czyli porady krok po kroku związane z transakcjami i bezpiecznym przechowywaniem kryptowalut.
Kryptowaluty w świetle prawa
Porady prawne renomowanej kancelarii adwokackiej dotyczące stanu prawnego kryptowalut w Polsce oraz aspektów podatkowych związanych z obrotem i inwestowaniem w kryptowaluty dla osób fizycznych i firm.
Wojciech Cellary, Profesor
"Książka napisana z werwą przez entuzjastów kryptowalut i łańcucha bloków o rozległej i głębokiej wiedzy w tej jakże nowoczesnej i przyszłościowej dziedzinie. Jeśli chcesz do nich dołączyć, albo chociaż dowiedzieć się, co i dlaczego tak ich ekscytuje, to to jest książka dla Ciebie"
Sebastian Kulczyk, Inwestor
"Najlepsza książka o kryptowalutach i blockchainie jaką miałem okazję przeczytać"
Tomasz Drożdżyński, założyciel OLX.pl oraz Wykop.pl
"Kompletny przewodnik po dynamicznie rozwijającym się świecie kryptowalut i technologii blockchain, zarazem wciągajaca lektura napisana przystępnym językiem"
Jakub Hermański, Head of Product Manager, Fibaro.com
"Świetna książka o jednej z najbardziej rewolucyjnych, o ile nie najbardziej rewolucyjnej technologii naszych czasów. Lektura napisana z przeznaczeniem dla osób nietechnicznych, ale Ci najbardziej zaawansowani też znajdą coś dla siebie. W świecie ogromnego wzrostu zainteresowania tematem kryptowalut ważne jest to, aby rozumieć ogromny potencjał technologii blockchain oraz odpowiedzieć sobie na pytanie jakim którym kierunku zmierza nasz świat"
O książce
Technologia
W pierwszych rozdziałach omawiamy w przystępnych słowach sposób działania stojącej za bitcoinem technologii rejestru rozproszonego czyli Blockchain’a. Przybliżamy także zagadnienia związane z mechaniką stojącą za działaniem kryptowalut, ich bezpieczeństwem, a także wyjaśniamy skąd w ogóle biorą się bitcoiny i waluty alterantywne. Przygotowaliśmy także usystematyzowaną klasyfikację cyfrowych pieniędzy ze względu na ich cechy i funkcje, a także omawiamy najpopularniejsze w tej chwili instrumenty kryptowalutowe w uporządkowanej po raz pierwszy na rynku wydawniczym formie.
Przyszłość
W tej części książki mierzymy się z implikacjami jakie niesie za sobą powszechna adaptacja technologii rejestrów rozproszonych w szeregu gałęzi gospodarki. Omawiamy kolosalne znaczenie blockchanina, który bez wątpienia jest fundamentem rewolucji o skali i znaczeniu większym niż powstanie Internetu! Przechodzimy od rankingu zawodów i branż które przestaną niebawem istnieć, po rewolucje w poszczególnych sektorach gospodarki od logistyki po finanse. Mierzymy się także z zagadnieniami trudnymi, takimi jak wpływ kryptowalut na światowe bezpieczeństwo, państwowość czy prawo. Liczymy na to, że rozdziały zgrupowane w sekcji “narodziny Nowego Porządku świata” będą szczególnie interesujące zarówno dla entuzjastów nowych technologii jak i w takim samym stopniu, ekonomistów, inwestorów kapitałowych czy polityków.
Ile wart będzie Bitcoin?
Mierzymy się z zagadnieniem obecnej oraz przyszłej wyceny kryptowaluty bitcoin stosując zarówno metody ekonometryczne, wpływ adopcji na wycenę, analizę trendów cenowych, analizę techniczną oraz wielkość rynku kryptowalutowego w kontekście reszty rynków finansowych
Praktyczny poradnik
W tej części postaramy się poprowadzić czytelnika za rękę i przygotować go do bezpiecznego wejścia w świat kryptowalut wyjaśniając po drodze wszystkie istotne kwestie związane z bezpiecznym zakupem pierwszego bitcoina (lub jego części). Część tą powinno się traktować jako praktyczny poradnik dla osób które nie miały do czynienia nigdy z kryptowalutami. Omawiamy w nim także wszelkie ryzyka związane z globalnym światem krypowalut począwszy od przechowywania cyfrowych wartości, przez transakcje kryptowalutowe.
Kryptowaluty w świetle prawa
Aż po analizę prawną kryptowalut i związane z nią regulacje prawno-skarbowe w naszym kraju (dodatek do wydania polskiego)
Komu zawdzięczamy powstanie bitcoina?
Czyli w poszukiwaniu tożamości legendarnego Satoshi Nakamoto
Spis treści oraz fragment książki
Faq
Mieszkam poza Polską, czy możliwe są wysyłki zagraniczne?
Niestety nie wysyłamy książek za granicę. Zawsze jednak możesz zamówić przesyłkę na adres rodziny lub znajomych mieszkających w kraju.
Jak długo będę czekać na paczkę?
Staramy się wysyłać paczki w ciągu jednego dnia roboczego do paczkomatu Inpost lub kurierem DPD. Zamawiając książkę otrzymasz numer trackingowy przesyłki aby móc śledzić jej drogę do Ciebie. Przykładowo - zamawiając książkę we wtorek, powinieneś otrzymać ją najpóźniej w czwartek.
Czy możliwa jest realizacja zamówienia książki za pobraniem?
Niestety nie realizujemy sprzedaży w ten sposób. Oferujemy natomiast szereg opcji płatności elektronicznych w momencie zakupu oraz po raz pierwszy w Polsce - możliwość zapłaty kryptowalutą Bitcoin
Czy istnieje możliwość otrzymania książki z autografem?
Książki z autografem dostepne są tylko w dystrybucji bezpośredniej na kryptowaluty.edu.pl do wyczerpania zapasów.
Czy przewidujecie program afiliacyjny?
Tak, uruchomiliśmy program afiliacyjny w którym dzielimy się prowizją za skuteczne polecanie książki które zakończy się zakupem (po skorzystaniu ze specjalnego linka osoby polecającej). Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt bezpośredni na adres wydawnictwo@crypto-logic.pl.
Jak wydana jest książka?
Książka Kryptowaluty wydana jest w twardej lakierowanej oprawie i zawiera 348 stron tekstu wydrukowanego czcionką rozmiaru 10 punktów z interlinią 14 punktów (najpopularniejszy standard wydawania książek). Książka została wydrukowana na wysokiej jakości papierze gramatury 90. Książka zawiera także kilkanaście tabel pomocniczych oraz wykresów oraz około czterysta przypisów.
Gdzie można kupić książkę Kryptowaluty?
Prowadzimy sprzedaż on-line przez stronę internetową www.kryptowaluty.edu.pl oraz w najlepszych księgarniach w Polsce. Jeżeli prowadzisz księgarnię i chciałbyś również oferować tą książkę swoim klientom to prosimy o kontakt bezpośrednio z wydawnictwem na adres wydawnictwo@crypto-logic.pl w celu uzgodnienia warunków współpracy.
Nadal masz pytania? Napisz do nas!
Wyślij wiadomość
O autorach
Michał GrzybkowskiStrona autora www.grzybkowski.com
(1980) Główny autor, - entuzjasta technologii internetowych Założyciel i wieloletni prezes największego centrum przetwarzania danych w Polsce - firmy Beyond.pl, a także współzałożyciel firm technologicznych: Coinpaprika, Gamerhash, FoundryNFT.com oraz GoldenSubmarine.

Absolwent Oxford Blockchain Strategy Programme (2018) Absolwent Christie’s Education - “A Comprehensive Guide to Understanding NFTs” (2021).
Studiował e-biznes pod kierunkiem prof Wojciecha Cellarego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Następnie, podczas studiów doktoranckich, pod kierunkiem prof. Waldemara Frąckowiaka, prowadził badania dotyczące ładu korporacyjnego w Katedrze Inwestycji i Rynków Kapitałowych, na tym samym Uniwersytecie.

W latach 2005-2006 realizował indywidualny program badań doktoranckich na University of Oxford. Jest laureatem drugiej edycji prestiżowego stypendium imienia Lesława A. Pagi.

Pierwszego bitcoina wykopał w 2013 roku. Od 2016 roku zajmuje się doradztwem w globalnych projektach związanych z kryptowalutami oraz technologią blockchain.

Token personalny Michała: mgc.kryptowaluty.edu.pl
Szczepan BentynStrona autora www.bentyn.me
(1987) współautor - Ewangelista kryptowalutowy Studiował na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Pierwszego bitcoina zakupił na szczycie bańki w 2013 roku. Twórca pierwszego polskojęzycznego kanału traktującego o kryptowalutach w serwisie YouTube w 2016 roku. Znany w szczególności jako opiniotwórczy influencer, autor wielu artykułów, mówca na konferencjach branżowych, który w prostych słowach opowiada o rewolucji, jaką są kryptowaluty.

Propagator tokenizacji personalnej. W 2017 roku jako jedna z pierwszych osób na świecie, wyemitował swój token personalny "BEN". Twórca pierwszego na świecie serwisu do tokenizacji osobistej personaltokens.io.

Współprowadzący jednego z najdłużej nadawanych polskojęzycznych podcastów w branży pt. "Kwarantanna z Bitcoinem". Doradza giełdom, projektom DeFi oraz kopalniom kryptowalut na całym świecie.

Token personalny Szczepana: ben.kryptowaluty.edu.pl
Dodatek do polskiego wydania związany ze stanem prawnym oraz regulacjami prawno-skarbowymi dotyczącymi kryptowalut przygotował:
Adam Rajewski
(1985)Adwokat i doradca podatkowy. Autor publikacji z zakresu prawa upadłościowego. W czerwcu 2009 roku uzyskał stopień magistra na kierunku prawo Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W roku 2013 został wpisany na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.
Kontakt
Wydawnictwo Crypto Logic sp z o.o.
Partnerzy
Patronaty medialne
Wybierz pakiet
Książka papierowa ( 1 + 1 W PREZENCIE )
Książka
Książka papierowa ( 1 + 1 W PREZENCIE )Promocja 1+1 z okazji halvingu jest ograniczona w czasie! Książka Kryptowaluty - Edycja 2.0 wydana w twardej lakierowanej oprawie, zawiera 348 stron tekstu wydrukowanego czcionką rozmiaru 10 punktów z interlinią 14 punktów.
69,00 PLN
Książka z indywidualną dedykacją + spotkanie z autorami
Książka - edycja kolekcjonerska
Książka z indywidualną dedykacją + spotkanie z autoramiKryptowaluty - Edycja 2.0 z indywidualną dedykacją. Spotkanie z autorami - rozmowa i konsultacje w formie telekonferencji dotyczące projektów kryptowalutowych, blockchaina oraz szeroko rozumianych zagadnień z zakresu nowych technologii + niespodzianka
899,00 PLN
-
69,99 PLN
  • Kryptowaluty
×
Kryptowaluty
Wybrałeś: Kryptowaluty Rozmiar:

Zwiększ ilość zamawianych produktów, dodaj inne towary, sprawdź zniżki i skorzystaj z kodów rabatowych.

Przejdź od razu do logowania lub wypełnienia formularza danymi osobowymi, potrzebnymi do finalizacji zamówienia.

Opinie klientów
  • Video Odtwórz
Zamknij
Jplayer
pixel